[Firma] Schody z drewna do domu od producenta


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy różnorakie schody drewniane na wymiar. Jeśli szukasz stylowe, starannie wykonane schody do przedpokoju to lepiej nie mogłeś trafić. Stolarnia Drewdom produkuje schody drewniane już od prawie 40 lat – usytuowana pomiędzy ogromnymi połaciami lasów z szerokim dostępem do najwyższej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z ogromnym doświadczeniem i praktyką. O schodach wiedzą wszystko! Wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość wykonania, trwałość drewna, szybkość montażu a także doskonały kontakt z klientem.
Stolarnia Drewdom montuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to województwo lubelskie, podkarpackie i mazowieckie.

Dlaczego schody drewniane są tak popularne? Drewno jest naturalnym materiałem, który nadaje wnętrzu ciepła i doskonale komponuje się z zielonymi ozdobami, szklanymi detalami, ceglaną ścianą, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest trwałe i pięknie wygląda, nawet po wielu latach. Doskonale wpasowuje się wkomponowuje się w różne style wystroju wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny bądź mailowy, jak również wejście na oficjalną stronę firmową, gdzie jest udostępniona galeria schodów Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna do domu od producenta
Ogłoszenieprywatne
Dodano22.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię