[Firma] ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Proponujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do utworzenia posadzki żywicznej na powierzchni betonowego tarasu albo balkonu.
Żywica poliuretanowa firmy Sika świetnie sprawdza się w warunkach klimatu dominującego w polskim Państwie - niezwykle ogromne różnice temperatur lato/zima.
Ustrój plastycznych powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż użycie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Proponowane przez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to produkt renomowanej instytucji Sika, która słynie z elastycznych ustrojów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych materiałów pod względem elastyczności, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą barwną warstwę żywiczną Sikafloor 400N oferujemy w 6 kolorach. Całość dopina achromatyczna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można uzupełnić o grunt żywiczny na bazie kalafonii epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią warstwę hydroizolacyjną i jednocześnie posadzkę ozdobną.
Żywicę nakładamy walcem na suchy beton. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z należytą ostrożnością, aby nie umalować obszaru nie objętego kierunkiem prac (po związaniu produktu żywicę możemy usunąć tylko mechanicznie). W uproszczeniu można zakomunikować, że kalafonia Sikafloor 400N jest jak specjalistyczna farbka do cementu do sporządzenia podłogi dekoracyjnej.
Kalafonie wyprzedajemy w metalicznych wiadrach 6 i 18kg.
Wysyłamy kurierem na obwodzie całego kraju!
Nasi konsultanci pomogą Ci skompletować twoje zapotrzebowanie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz złożyć nawet poprzez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano23.07.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię