[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


To ogłoszenie jest nowe! Ogłoszenie dodane mniej, niż 30 dni temu.

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia sprzętów czyszczących. Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętów do czyszczenia ekstrakcyjnego. W biurze mamy odkurzacze do prania producenta Karcher. Nasze odkurzacze są co jakiś czas naprawiane.

W ofercie mamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z sprzętem przekazujemy dwie ssawki: do prania kanap a także do czyszczenia wykładzin.

Jest szansa wypożyczenia na jeden dzień lub na weekend. Karcher można wypożyczyć bez dodatkowych opłat w siedzibie firmy. Na obszarze stolicy i podwarszawskich miast np. w Legionowie czy Duchnowie przywozimy i zabieramy odkurzacz wprost do domu.

Trzeba czyścić dywany przynajmniej 2 razy. Dzięki dokładnemu praniu można zatrzymać na dłużej nienaganny stan kanapy. W środku tapicerki zbiera się wielka ilość bakterii. Oprócz tego poplamiona sofa nie wygląda atrakcyjnie.

Profesjonalne firmy z Warszawy zazwyczaj proponują usuwanie brudu kanap metodą ekstrakcyjną. Polega ona na czyszczeniu powierzchni mieszaniną wody i detergentu. To prosta i bardzo efektywna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia plam.

Czy realne jest pozbycie się wszystkich plam z wykładziny? Oczywiście. Starannie dobrana metoda w połączeniu z nowoczesnym sprzętem oraz sprawdzonymi proszkami do czyszczenia umożliwia wyeliminować wyjątkowo ciężkie plamy, które źle wpływały na wygląd dywanu.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię