[Firma] Kurs Excel


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Zapraszamy do witryny internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy MS Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta ma profesjonalne kursy Excel zarówno dla początkujących w których kursant zaczynająca pracę z Excel-em zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami tworzenia i działania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z przetwarzaniem danych , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem raportów
poprzez MS Excel średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla osób , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie Excel zaawansowany dzięki, któremu uczestnik pogłębi wiedzę z obszaru analizy danych, tworzenia zaawansowanych formuł , segregowanie danych , grupowanie wykresów, co w przyszłości przełoży się na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości Excel-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć kurs MS Excel , napisz do nas e-maila, a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu zacząć kurs .

Na naszej stronie znajdą Państwo szkolenia z programowania w języku Visual Basic w aplikacji Excel oraz pozostałe szkolenia z pakietu Microsoft Office.

W witrynie Langolian znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz terminów poszczególnych szkoleń . Kursy Excel realizujemy w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i ilości zgłoszonych osób . Szkolenia Excel prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdańsku , Warszawie Białymstoku , Krakowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegółowy program możemy dostosować do potrzeb i poziomu danej grupy szkoleniowej .

Jeżeli brak czasu ogranicza Państwu przyjazd na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą trenera - kamera nie jest wymagana) forma zajęć online niczym się nie różni od kursów Excel „face to face” . Trener cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kurs Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano25.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię